Oficiální stránky Pavla Floriána, mistra ČR v badmintonu, reprezentanta ČRIndie 2008 - cesta začíná

V úterý ráno odlétám z Prahy do Indie, kde strávím zbývající část letošního roku. Co mě čeká?

V úterý letím přes Londýn do města Banglalore (Bengalúr) v jižní části Indie, kde v příštích čtyřech týdnech budu trénovat v Padukone Academy. V tomto tréninkovém středisku se připravuje hned několik indických reprezentantů a kvalitní sparing zajistí i tamní početné juniorské družstvo. Doufám, že si z Indie přivezu hodně dobrých prvků pro svůj badminton.

Zhruba v polovině prosince se, jak doufám, budu moci zúčastnit mezinárodního mistrovství Indie India International Challenge, které by se mělo uskutečnit v Lucknow. Píši mělo, protože pořadatelé stále ještě nevydali propozice, i když turnaj by se dle posledních zpráv konat měl.

Z Lucknow se pak na závěr asijského "dobrodružství" přesunu do Chandigarhu, místa, kde jsem již v letech 2002 a 2006 se svým trenérem Radkem Votavou a spoluhráči trénoval. Radek Votava poletí do Indie letos také, když společně s ním právě do Chandigarhu přiletí na soustředění od 1. do 30.12. hned 5 juniorů z našeho klubu. Posledních deset dní svého pobytu tam tedy strávím s nimi, když naším hostitelem bude pan Surinder Mahadžan, reprezentační trenér Indie a náš dobrý přítel.

Co mě v Indii čeká tuším, ale připravený musím být na všechno :-)

Jak budu tréninkovou zátěž i exotické prostředí zvládat se dočtete tady na mých stránkách. Pokud to půjde a budu mít přístup na internet, budu psát pravidelné zprávy...

V příštím období se také jistě vyplatí sledovat stránky mého klubu SKB Český Krumlov.

Zatím ještě z Českého Krumlova přeje hezký zbytek letošního roku,

Pavel Florián 

17. 11. 2008

Vložit komentář

Rady23. 11. 2008
Ahoj Pavle, držím v Indii palce. Hlavně vše ve zdraví. Maximálně si to užij. Těším se na tvé postřehy a fotografie. Ahoj Radek

Vložit komentář

Jméno, nick:
Kontrolní kód
Komentář, vzkaz

Hlavní partneři:
Partneři:Partneři:
Design stránek:

Zvláštní poděkování za podporu: